Warsztat dla kobiet i mężczyzn z zakresu równościowego zarządzania zespołem i kompetencji liderskich

ZAPRASZAMY KOBIETY I MĘŻCZYZN ZATRUDNIONYCH W ADMINISTRACJI I ORGANIZACJACH POZARZĄDOWYCH Z  REGIONU DOLNEGO ŚLĄSKA  NA BEZPŁATNY DWUDNIOWY WARSZTAT Z ZAKRESU RÓWNOŚCIOWEGO ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM I KOMPETENCJI LIDERSKICH

Termin: 21 I 22 listopada w godzinach od 9:30 do 16:00

Miejsce: Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 oraz Centrum Wolontariatu Zajezdnia przy ul. Legnickiej 65, we Wrocławiu.

PRZYJDŹ I DOWEDZ SIĘ:

 • JAK MOTYWOWAĆ DO DZIAŁANIA 
 • JAK DELEGOWAĆ ZADANIA
 • JAK WZMOCNIĆ SWOJE POSTAWY JAKO LIDERKI I LIDERA
 • JAK WSPIERAĆ POSTAWY RÓWNOŚCIOWE W SWOIM MIEJSCU PRACY 
 • POZNAJ REGULACJE I PRZEPISY PRAWNE ZWIĄZANE Z IDEĄ RÓWNEGO TRAKTOWANIA KOBIET I MĘŻCZYZN W MIEJSCU PRACY 
 • JAK DZIAŁAĆ NA RZECZ RÓWNOŚCI I RÓWNYCH SZANS – poznaj możliwości w swoim najbliższym otoczeniu, w kraju i inicjatywy międzynarodowe i unijne organizacji i instytucji działających na rzecz równości i równych szans.

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza kobiety i mężczyzn zatrudnionych w administracji oraz działających  w organizacjach pozarządowych do udziału w bezpłatnym warsztacie, który jest realizowany w ramach projektu współfinansowanego z Budżetu Województwa Dolnośląskiego – „Różni, ale równi- kobiety i mężczyźni w życiu lokalnym” kampania informacyjno-edukacyjna na rzecz równości płci w miejscu pracy w administracji i sektorze pozarządowym w regionie Dolnego Śląska.

Dwudniowy warsztat jest doskonałą okazją, aby zwiększyć swoje kompetencje liderskie, rozwinąć nowe umiejętności w zakresie komunikacji, poznać narzędzia wspierające postawy równościowe oraz zapoznać się z możliwościami działania na rzecz wspierania równości płci w swoim najbliższym otoczeniu. 

Warsztat dla kobiet i mężczyzn jest prowadzony przez dwóch Trenerów metodami aktywizującymi (praca w grupie, prezentacja trenerska, analiza przypadków). Udział w warsztacie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, poczęstunek i obiad. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na warsztat.

PROGRAM WARSZTATU

I Dzień – 21 listopada

 • Równość w miejscu pracy i stereotypy płci - sposoby ich przełamywania
 • Style przywództwa 
 • Lider i role zespołowe
 • Etapy budowania i rozwijania zespołu. 

II Dzień- 22 listopada

 • Jak rozwijać współpracę w różnorodnym zespole?
 • Jak motywować siebie i zespół do działania?
 • Work life balance- czyli jak godzić życie zawodowe z rodzinnym?

Zapraszamy wszystkie chętne Panie i Panów do nadsyłania zgłoszeń na formularzu zgłoszeniowym na adres mailowy: malgosia.barrek@dfopwww.hb.pl i/lub pocztą tradycyjną na adres: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, pl. Solidarności 1-3-5 pok. 515, 53-661 Wrocław.

Załączniki:

Na zgłoszenia czekamy do  14 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!!

Osoby zainteresowane uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu:

Koordynatorka projektu
Maria Mika
maria.mika@dfopwww.hb.pl
Tel. 71 793 23 24

Ekspertka ds. Gender
Małgorzata Barrek
malgosia.barrek@dfopwww.hb.pl
tel. 71 793 23 24

Biuro Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30. Adres: Wrocław, pl. Solidarności 1-3-5, V p. p. 515.

 

Projekt „Różni, ale równi – kobiety i mężczyźni w życiu lokalnym – kampania informacyjno-edukacyjna na rzecz równości płci w miejscu pracy w administracji i sektorze pozarządowym w regionie Dolnego Śląska ” jest realizowany przy wsparciu Finansowym Budżetu Województwa Dolnośląskiego

 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl