Doradztwo specjalistyczne z zakresu prawa i księgowości dla NGO – skorzystaj z naszej oferty!

 

  
  

 

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe oraz osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności w III sektorze z terenu Dolnego Śląska do skorzystania z bezpłatnej oferty doradztwa specjalistycznego z zakresu prawa i księgowości w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA przy wsparciu Finansowym Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Doświadczeni w pracy w III sektorze specjaliści prawni i księgowi pomogą rozwiązać trudne kwestie w zakresie prawidłowego funkcjonowania organizacji pozarządowych.

Doradcy udzielają porad stacjonarnie oraz wyjazdowo po uprzednim indywidualnym ustaleniu terminu. Istnieje również możliwość doradztwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z usług doradztwa specjalistycznego prosimy o kontakt z Punktami Konsultacyjno – Doradczymi w terenie lub bezpośrednio z koordynatorem projektu Anna Bogucką na adres anna.bogucka@dfopwww.hb.pl, tel. 71 793 23 24

 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl