Już w lipcu oficjalnie otwarcie Punktu Konsultacyjno-Doradczego w Miliczu oraz bezpłatne szkolenia

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych  zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką III sektora na oficjalne otwarcie Punktu Konsultacyjno-Doradczego w Miliczu, które odbędzie się 4 lipca o godzinie 9.00 w siedzibie MSPDiON.

Serdecznie zapraszamy również na bezpłatne szkolenia z zakresu: „Zakładania Stowarzyszeń i Fundacji” oraz "Obowiązków sprawozdawczych organizacji pozarządowych".

Szkolenia odbędą się kolejno w dniach 4 i 5 lipiec 2011 roku, w godzinach 1000  - 15.00 w siedzibie MSPDiON w Miliczu przy ul. M. Kopernika 20.

Szkolenia są skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osób zainteresowanych założeniem organizacji z terenu gminy Cieszków, Krośnice i Milicz.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.mspdion.org.pl lub w Punkcie Konsultacyjno-Doradczym w siedzibie Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Miliczu, ul. M. Kopernika 20 pok.207. Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy o przesłanie na adres dpkdmilicz@wp.pl, faksem na nr (71) 383 00 14 lub dostarczyć osobiście do biura MSPDiON.


Projekt "Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego" realizowany jest przy wsparciu Finansowym Budżetu Województwa Dolnośląskiego

 

 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl