Wizyta przedstawicieli partnera Włoskiego

Dzięki poszerzeniu projektu o nowego partnera - Istituto Formazione Operatori Aziendali możliwe stało się wykorzystanie doświadczeń tej istniejącej od ponad 30 lat instytucji. W ramach współpracy odbyła się już pod koniec września wizyta studyjna przedstawicieli polskich przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych we Włoszech. W dniach 4 – 7 listopada odbędzie się natomiast wizyta przedstawicieli IFOA w Polsce. Będą się oni dzielić swoimi doświadczeniami w zakresie współpracy międzysektorowej, odpowiedzialności biznesu, zarządzania publicznego, a także innych zagadnień, którymi na co dzień zajmuje się IFOA. 

Spotkania z ekspertami włoskimi będą trwały od poniedziałku do środy. Pierwszy dzień zaczyna się od spotkania z zarządem Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Następnie odbędą się konsultacje z przedstawicielami organizacji pozarządowych i osób biorących udział w spotkaniach projektowych. Cześć poranna zaplanowana jest w siedzibie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 we Wrocławiu, gdzie odbędą się konsultacje z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Wieczorem natomiast członkowie zespołu projektowego będą brali udział w spotkaniu z dolnośląskimi przedsiębiorcami dzięki współpracy z Dolnośląską Izbą Gospodarczą. 

We wtorek w Świdnicy oraz Krzyżowej odbędą się spotkania z przedstawicielami samorządów oraz organizacji pozarządowych. Na ostatni dzień zaplanowano spotkanie z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. 

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach i konsultacjach realizowanych w ramach wizyty, o których będziemy Państwa informować. 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl