Zapraszamy organizacje pozarządowe z Dolnego Śląska do udziału w badaniu fokusowym

Szanowni Państwo,

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z partnerami: Fundacją „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego oraz firmą heapmail Internet Solutions sp. z o.o. od stycznia br. realizują Projekt innowacyjny „Współpraca międzysektorowa – projekt na rzecz odpowiedzialnego biznesu”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

ZAPRASZAMY ORGANIZACJE POZARZĄDOWE Z DOLNEGO ŚLASKA
DO UDZIAŁU W BADANIU FOKUSOWYM

Badanie fokusowe polegające na prowadzeniu dyskusji moderowanej (w formie wywiadu grupowego) zostanie przeprowadzone z udziałem firm reprezentujących MŚP oraz organizacji pozarządowych działających na Dolnym Śląsku i będzie miało na celu stwierdzenie, skodyfikowanie i przeanalizowanie przykładów „dobrych praktyk” we wdrażaniu CSR na Dolnym Śląsku.

Badanie zostanie przeprowadzone przez dr Aldonę Wiktorską - Święcką 27 maja br. w  trzech miastach w regionie Dolnego Śląska:

1. Wałbrzych 9:30- 10:30
Dolnośląski Park Technologiczny "T-Park"
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój, Sala A101, I piętro.

2.  Świdnica 12:00-13:00
Starostwie Powiatowym w Świdnicy
ul. Marii Curie- Skłodowskiej 7, sala 226, II piętro.

3. Wrocław 15:30-16:30
Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3
ul. Legnicka 65, Duża Sala Warsztatowa, I piętro.

Wyniki uzyskane dzięki przeprowadzeniu wywiadów grupowych z przedstawicielami obu sektorów – pozarządowego i biznesu, przyczynią się do opracowania Regionalnego Programu Wsparcia CSR dla MŚP oraz staną się podstawą do sformułowania rekomendacji w zakresie współpracy międzysektorowej.

Mamy nadzieję, że zechcą się Państwo podzielić z nami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie współpracy międzysektorowej.

Więcej informacji udziela koordynator projektu Małgorzata Barrek, malgosia.barrek@dfopwww.hb.pl, tel. 71 793 23 24  oraz Izabela  Pińczak, kontakt@odpowiedzialnybiznes.eu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: waldek.mazur@dfopwww.hb.pl lub telefoniczny: 71 793 23 24 do 23 maja 2011 r.

ZAPRASZAMY

 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl