SLOT - Zaproszenie do współpracy przy projekcie Majówka kulturalna na Wyspie Słodowej [Wrocław]

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych w skrócie SLOT od kilu lat współorganizuje rodzinne imprezy plenerowe, które odbywają się na Wyspie Słodowej. Wydarzenia te cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Wrocławia i gromadzą rzesze ludzi. Jest to czas wypełniony warsztatami artystycznymi i sportowymi, występami artystycznymi, różnymi pokazami oraz prezentacją rękodzieła lokalnych twórców. 

W tym roku kolejny raz SLOT chce obudzić do życia Wyspę Słodową i w dniach 2-3 maja 2016 organizuje dwudniową Majówkę, podczas której w godzinach od 14:00 do 18:00 odbędą się ciekawe warsztaty prowadzone przez utalentowanych i pełnych pasji młodych ludzi. Przestrzeń jest duża i możliwości wiele, dlatego też zapraszamy chętne osoby, grupy i organizacje do współtworzenia wraz z nami tego barwnego wydarzenia. Do dyspozycji jest duża scena, namioty, ławki, krzesła oraz mały zestaw nagłośnieniowy. 

Można włączyć się w to wydarzenie organizując warsztaty, pokazy artystyczne i sportowe oraz prowadząc ciekawe stoisko prezentujące działalność konkretnych  organizacji itp. Jest to niepowtarzalna okazja do promocji swoich działań i zaprezentowania się wrocławskiej publiczności. 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o szybki kontakt telefoniczny bądź mailowy (informacje). 

 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl