Nowe środki na wsparcie dla pracodawców w PUP Wrocław

Mamy przyjemność poinformować, że Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu rozpoczął kolejną edycję projektu aktywizacyjnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. Celem jest wsparcie pracodawców oraz bezrobotnych poprzez program staży, które rekomendujemy jako skuteczną i niskokosztową formę pozyskania pracowników. Staż oznacza nabywanie przez bezrobotnego umiejętności praktycznych do wykonywania pracy przez wykonywanie zadań w miejscu pracy bez nawiązania stosunku pracy z pracodawcą. Za okres odbywania stażu Urząd wypłaca bezrobotnym stypendium oraz opłaca składki emerytalne, rentowe i wypadkowe.

Środki finansowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dedykowane są bezrobotnym powyżej 50 roku życia, kobietom, niepełnosprawnym, długotrwale bezrobotnym oraz osobom o niskich kwalifikacjach. 

W załączniku znajdą Państwo podstawowe informacje na temat projektu oraz wniosek o organizację stażu. Jeżeli są Państwo zainteresowani projektem – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy wypełnić wniosek. 

Załączniki:

Kontakt:

Joanna Solarska - tel.: 71 77-01-693 
Katarzyna Chmielewska-Dzięcioł - tel.: 71 77-01-699
Anna Kulik - tel.: 71 77-01-698
Beata Tymciów - tel.: 71 77-01-697


<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl