PIFE - spotkania informacyjne z cyklu Środa z Funduszami

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Na kwiecień br. zaplanowano spotkania dotyczące dofinansowania z Funduszy Europejskich 2014-2020 na termomodernizację, rewitalizację oraz inwestycje proekologiczne. Wszystkie spotkania odbędą się 6 kwietnia 2016 roku we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania wsparcia ze środków europejskich na przedsięwzięcia związane z kompleksową termomodernizacją obiektów, projekty dotyczące rewitalizacji zdegradowanych obszarów oraz działania proekologiczne. Omówione będą możliwości przewidziane zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak i programów krajowych.

Spotkania odbędą się: 

  • we Wrocławiu: w siedzibie Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej (ul. Dobrzyńska 21/23, sala konferencyjna nr 510 na V piętrze).

Zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu należy przesyłać na adres piotr.puczek@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01

  • w Jeleniej Górze: w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Plac Ratuszowy 32/32a). 
Brak miejsc

  • w Legnicy: w siedzibie Letia Business Center (ul. Rycerska 24, I piętro, sala FEBE).

Zgłoszenia na spotkanie w Legnicy należy przesyłać na adres pife.legnica@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 81

  • w Wałbrzychu: w siedzibie Urzędu Miejskiego (pl. Magistracki 1, sala 26, II piętro).

Zgłoszenia na spotkanie w Wałbrzychu należy przesyłać na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 74 66 55 173 

Spotkania odbędą się 6 kwietnia 2016 r. Początek wszystkich spotkań o godzinie 10.00. 

Rekrutacja na wszystkie spotkania rozpocznie się 23 marca 2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji. 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zapraszamy!

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl