Na OFIP z DFOP! :) Nie czekaj zgłoś się jeszcze dziś

W OFIP-ie biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządów, administracji publicznej i biznesu. Wiodącym wydarzeniem każdego Forum jest konferencja poświęcona współpracy wewnątrz sektora pozarządowego oraz relacjom organizacji z partnerami zewnętrznymi. Towarzyszą jej różne formy prezentacji działań organizacji pozarządowych przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych osób. Na tę konferencję chcemy zaprosić Państwa.

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych we współpracy z Fundacją „Jagniątków” i Fundacją „Merkury” organizują wspólny wyjazd dla 100 przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska. Uczestnikom zapewnia się przejazd w dniu 13 września  autobusami z kilkunastu miejscowości (Jelenia Góra, Legnica, Lubań Śl., Lubin, Milicz, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec) do Warszawy i z powrotem w dniu 15 września, kolację w dniu 13 września w Warszawie, dwa noclegi w pokojach 2.osobowych w dniach 13/14 września i 14/15 września w Warszawie w hotelu „Aramis” (www.hotelaramis.pl). 

Uczestnicy z organizacji członkowskich DFOP ponoszą jedynie koszt udziału w konferencji (przekazywany Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych wg wybranej wersji przedstawionej poniżej). Dla organizacji nie będących członkami DFOP, za każdego uczestnika oprócz kosztów udziału w konferencji, pobierana będzie dodatkowa opłata w wysokości 30 zł.

Koszt udziału w 2.dniowej konferencji OFIP wynosi w zależności od wersji:

  1. 60 zł - koszt udziału w dwudniowej konferencji (bez lunchów)
  2. 75 zł - koszt udziału w dwudniowej konferencji (w cenie jeden zimny lunch wegetariański 14 września)
  3. 75 zł - koszt udziału w dwudniowej konferencji (w cenie jeden zimny lunch wegetariański 15 września)
  4. 90 zł - koszt udziału w dwudniowej konferencji (w cenie dwa zimne lunche wegetariańskie 14 i 15 września)

Zgłoszenia proszę dokonywać na załączonym formularzu i przesłaniu go na adres ofip@dfopwww.hb.pl.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela ze strony DFOP Waldemar Weihs – tel. 509 673 693.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych w Warszawie oraz do sprawdzania aktualności na oficjalnej stronie OFIP-u (www.ofip.eu), DFOP (www.dfopwww.hb.pl) oraz polubienia profili na Facebooku www.facebook.com/ofip.euwww.facebook.com/dfop.org.

Zespoły DFOP i OFIP

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl