Szkolenie otwarte w Brzegu Dolnym - relacja

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej  miała zaszczyt gościć organizacje pozarządowe z powiatu wołowskiego na szkoleniu otwartym „Aspekty formalne i ekonomiczne – produkt w działalności odpłatnej i gospodarczej w NGO oraz spółdzielniach socjalnych”, które odbyło się w Brzegu Dolnym w dniach 26-27.05.2011 roku.

Uczestnicy zgłębiali wiedzę między innymi z zakresu tworzenia budżetu projektu, sprawozdawczości oraz różnych aspektów zarządzania organizacjami pod czujnym okiem trenera prowadzącego – Marcina Woźniaka z Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Przedstawiciele lokalnych organizacji wyjątkowo aktywnie partycypowali w zajęciach, pracach w grupie oraz prezentowali sporządzone materiały na forum.

Szczególne podziękowanie chcielibyśmy skierować do Pana Romana Adaśko, pełnomocnika Burmistrza ds. Współpracy Międzynarodowej i Organizacji Pozarządowych specjalisty ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi z Urzędu Miasta w Brzegu Dolnym, który współpracował z Fundacją Rozwoju Ekonomii Społecznej na każdym etapie organizacji szkolenia w Brzegu Dolnym.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze dziękujemy za wspólną pracę i możliwość spotkania.

Szkolenie zostało zorganizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki podziałanie 7.2.2 „Rozwój ekonomii społecznej w regionie wrocławskim”.

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl