Szkolenie zwiększające potencjał podmiotów Ekonomii Społecznej

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej w związku z realizowanym projektem „Rozwój ekonomii społecznej w regionie wrocławskim” zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych szkoleniach mających na celu zwiększenie potencjału podmiotów Ekonomii Społecznej, m.in.: spółdzielni socjalnych, organizacji pozarządowych, warsztatów terapii zajęciowej.

W celu rozpoznania skali zainteresowania uczestnictwem oraz określenia potrzeb podmiotów Ekonomii Społecznej uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonej ankiety, co pomoże w dostosowaniu miejsca i tematyki szkoleń. Wypełnienie ankiety nie zobowiązuje do udziału w szkoleniach.

Ankietę należy odesłać e-mailem na adres: joanna.rogowska@fres.org.pl, anna.kacperska@fres.org.pl lub pocztą na adres: Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej, Plac Solidarności 1/3/5, pok. 424, 53-661 Wrocław w terminie do 10 czerwca br.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest:

  • posiadanie siedziby na obszarze powiatu wrocławskiego (gminy: Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Sobótka, Siechnice, Żórawina) lub trzebnickiego (gminy: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród).
  • wypełnienie i odesłanie ankiety zgłoszeniowej określającej potrzeby szkoleniowe.

Szkolenia są elementem projektu „Rozwój Ekonomii Społecznej w regionie wrocławskim”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Załącznik:

 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl