Liderzy PAFW to innowacyjny i kompleksowy program rozwojowy dla liderów i liderek – osób zaangażowanych w działanie na rzecz rozwoju lokalnych środowisk. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wspólnie z Fundacją "Merkury" serdecznie zaprasza do udziału w dwudniowym warsztacie tematycznym, który odbędzie się w dniach 13-14 lutego 2015r. w Ząbkowicach Śląskich.

więcej >>>

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk oraz poradnikiem konsultacji społecznych, które powstały w ramach realizacji projektu: Dolnośląska Platforma Dialogu i Konsultacji Społecznych. Celem projektu było między innymi: wzmocnienie i poprawa jakości konsultacji społecznych wśród organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego oraz zwiększenie wiedzy i kompetencji z zakresu korzystania z aktywnych metod i technik konsultacji.

więcej >>>

Pamiętasz o zbliżających się terminach rozliczeń i sprawozdań, a nie zapoznałeś się z aktualnymi zmianami w ustawie o rachunkowości? Nie wiesz jakie dokumenty powinieneś/aś złożyć, aby prawidłowo rozliczyć swoją organizację w Urzędzie Skarbowym? Potrzebujesz konsultacji w zakresie przygotowania dokumentacji wewnętrznej, w tym np. planu kont, polityki rachunkowości w NGO, instrukcji kasowej oraz instrukcji w zakresie prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu?


więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza członków Rad Działalności Pożytku Publicznego, Rad Seniorów, Rad Młodzieżowych, Rad Gminy, Rad Zatrudnienia oraz wszystkie osoby zasiadające w jakiejkolwiek innej radzie lub zespole o charakterze konsultacyjno-doradczym na dwudniowe bezpłatne szkolenie.

więcej >>>

Fundacja „Merkury” wraz z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych  serdecznie zapraszają do udziału w dwudniowym bezpłatnym warsztacie pt. „Umiejętne kierowanie sobą w stresie”. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczoną kadrę trenerską i adresowane są do tych z Państwa, którzy chcą nabyć umiejętności niezbędne do pracy w organizacjach pozarządowych zwłaszcza  działających w obszarach bezpośredniej pracy z klientem

więcej >>>

W dniach 1 oraz 2 grudnia 2014 r. we Wrocławiu odbyło się, zorganizowane przez Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD, spotkanie z ekspertami z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, dotyczące przyjęcia Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
więcej >>>

Działają Państwo w Radzie Działalności Pożytku Publicznego, Radzie Seniorów, Radzie Młodzieżowej, Radzie Gminy czy w jakiejkolwiek innej radzie lub zespole o charakterze konsultacyjno-doradczym? Państwa Instytucja jest  zainteresowana tematem powoływania takich rad/ zespołów? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiadają Państwo „tak”, to ten projekt jest dla Państwa.

więcej >>>

Śląski Związek Esperancki oraz Centrum Edukacji Międzykulturowej Biuro Regionalne Wrocław (organizacja członkowska DFOP) zapraszają esperantystów, sympatyków i wszystkich zainteresowanych na Dzień Zamenhofa. 
więcej >>>

W dniu 27 listopada 2014r. we Wrocławiu przedstawiciele DFOP, Maria Mika i Arkadiusz Czocher, uczestniczyli w VIII spotkaniu Grupy roboczej wspierającej prace nad przegotowaniem regionalnego programu operacyjnego na lata 2014-2020 dla województwa dolnośląskiego.

więcej >>>

Koniec roku to wzmożony okres aktywności Dolnośląskich Punktów Konsultacyjno-Doradczych, które przygotowują lokalne organizacje pozarządowe do kolejnego roku działalności (szkolenia z pozyskiwania środków z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – ogłoszenie konkursu w grudniu!), podsumowują lata pracy (Powiatowe Fora Organizacji Pozarządowych) czy uczestniczą w wydarzeniach związanych ze Światowym Dniem Wolontariusza (5 grudnia 2014 r.).

więcej >>>

Chcesz decydować o przyszłości Twojej gminy? Chcesz powiedzieć co jest ważne dla młodych mieszkańców Żmigrodu? A może jesteś ciekawy jak wygląda budowanie strategii rozwoju gminy? Jeśli tak, to.... zapraszamy na warsztaty strategiczne!

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl